Untigggtled

Išorės-Darbai

Kokybiškai atliekame visus vidaus apdailos darbus, nepriklausomai nuo būsto tipo ar dydžio. Pilnai įrengiame gyvenamuosius namus, butus, biurus ir kitas patalpas.

Buto, namo ar komercinių patalpų įrengimą ir remontą profesionaliai atliks kvalifikuoti mūsų meistrai gera kaina Vilniuje ir Vilniaus rajone. Naudojame tik aukštos kokybės medžiagas ir naujausias technologijas, tad kokybiškai įrengsime ar suremontuosime Jūsų būstą.
Esame profesionali komanda, turinti patyrusius meistrus ir savo srities specialistus, kuri pasiruošusi Jums padėti. Mūsų ilgametė patirtis lemia puikią paslaugų kokybę, o nuolatinis tobulėjimas – sudėtingiausių sprendimų galimybę. Visi meistrai specializuojasi tik srityse, kurias geriausiai išmano, tokiu būdu užtikrindami nepriekaištingą atliktų darbų kokybę.
Darbų vadovas nuolatos prižiūri atliekamus vidaus apdailos darbus, todėl visi užsakymai atliekami itin atidžiai ir kokybiškai. Dirbama tik su patikimais pardavėjais ir tiekėjais. Profesionali komanda patars Jums visais buto, kotedžo ar namo įrengimo klausimais ir pasirūpins, kad viskas būtų atlikta laiku, sklandžiai ir nepriekaištingai.

Plačiau apie darbus:

  • Profesionalūs mūro darbai: sienų mūrijimas iš plytų, blokelių, lauko ir vidaus pertvaros.
  • pamatų įrengimas, liejimas.
  • Perdangos darbai.
  • Stogo darbai, įrengimas.
  • Fasadų paruošimas,  įrengimas, fasado šiltinimas,  izoliacija, ventiliuojami fasadai, pasirinktos dangos montavimas (arba tinkavimas), fasado keitimo darbai.
  • Betonavimo darbai.
  • Vaizdo stebėjimo sistemos, signalizacija. Galimas pajungimas stebėjimui internetu ir tiesiogiai. Įdiegiama autonominio maitinimo rėžimo sistema, be įtampos tinkle galinti veikti iki kelių parų. Jūsų patogumui galime pasirūpinti įranga patraukliomis kainomis.Projektuojame ir montuojame kiemuose, gatvėse, patalpose vaizdo stebėjimo sistemas:

*Laidines*

*Analogines*

*Skaitmenines (IP)*

*Hibridines (ANALOG+IP)*

Montuojamos įvairaus tipo signalizacijos, Belaidės ir laidinės. Galimas pajungimas skambinti tik į nuosavą telefoną suveikus signalizacijai bei daug įvairių kitų opcijų: Priešgaisrinę, apsauginę, kitos paskirties signalizaciją, Projektuojame apsaugos sistemas, Vedžiojame kabelius signalizacijų pajungimui, Montuojame signalizacijos įrangą, Programuojame, Deriname veikimą, Apmokome, Modernizuojame senas signalizacijas, Panaudojant signalizaciją automatizuojame namus.

Konsultuojame Nemokamai